Włosy

Tureccy specjaliści od przeszczepu włosów

Tureccy specjaliści od przeszczepu włosów
Tureccy specjaliści od przeszczepu włosów

Problemy z włosami stają się plagą ostatnich czasów. Wiele ludzi, na skutek problemów zdrowotnych, np. łysienia androgenowego, złej pielęgnacji, silnego stresu czy nieodpowiedniej diety traci włosy. Niestety, w wielu przypadkach zmiana diety czy suplementacja nie pomaga, wypadanie włosów nasila się i sprawia, że na głowie pojawiają się łyse miejsca. To powoduje szereg problemów, obniża komfort życia, jest źródłem kompleksów. Jedynym skutecznym rozwiązaniem są przeszczepy włosów.

Przeszczep włosów w Turcji.

W Polsce działa wiele klinik, zajmujących się transplantacją włosów. Warto jednak wybrać dobrze, bo w przeciwnym wypadku zabieg może okazać się nieskuteczny. Czasami lepiej wyjechać za granicę i tam, w komfortowych warunkach poddać się zabiegowi przeszczepu włosów. Ogromne doświadczenie w przeszczepie włosów ma Turcja. Tamtejsi specjaliści posiadają dużą wiedzę i doświadczenie, pomogli wielu osobom, które straciły szanse na odzyskanie włosów. Klinika działa w oparciu o najwyższe międzynarodowe standardy, wszystkie procedury przeprowadzane są przez lekarzy specjalistów z dużym doświadczeniem. Polacy mogą skorzystać z turystyki medycznej i połączyć wyjazd z wizytą w klinice. Nie trzeba obawiać się kosztów, ponieważ cena całej procedury jest niższa niż w Polsce. Pacjenci mogą liczyć na komfortowe warunki. Klinika zapewnia wyżywienie, nocleg, w pakiecie są także środki, które przydadzą się do pielęgnacji włosów. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu i problemów w czasie podróży, warto wybrać organizowany wyjazd, z tłumaczem, ubezpieczaniem oraz opieką w czasie lotu. W ofercie kliniki dostępne są różne pakiety, uwzględniające wypoczynek, zwiedzanie czy wyjazd z bliską osobą. Nie trzeba się bać, w razie potrzeby warto zdecydować się na przeszczep włosów. Turcja i jej klinika transplantacji włosów na pewno pomogą odzyskać piękny wygląd i pozbyć się kompleksów.

Przeszczep włosów Turcja– szansa na piękną fryzurę

Zabieg przeszczepu włosów jest w wielu przypadkach jedyną szansą na odzyskanie pięknej fryzury. Łysienie jest poważnym problemem, obniża komfort życia, powoduje spadek samooceny. Przeszczep włosów jest skuteczną metodą, która nie ingeruje w naturalne procesy organizmu. Może być stosowany tam, gdzie inne metody zawodzą, również u chorych ze zbyt niskim stężeniem hormonu DHT.  Metoda rekomendowana jest dla osób w różnym wieku, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Polega na pobraniu zdrowych mieszków włosowych i wszczepienie ich w miejsce pozbawione owłosienia. Do zabiegu przeszczepu włosów nie trzeba się specjalnie przygotowywać, potrzebny jest ogólny dobry stan zdrowia. Przed zabiegiem przeprowadzany jest wywiad, w czasie którego lekarze omawiają przebieg leczenia, ewentualne przeciwwskazania, a w razie potrzeby zlecają niezbędne badania. Transplantacja włosów może być wykonana kilkoma sposobami. Popularny jest przeszczep włosów metodą fue, który zazwyczaj wykonują lekarze z Turcji. O wyborze metody decyduje zawsze lekarz medycyny estetycznej w porozumieniu z pacjentem.  

Metody przeszczepu włosów

Jest wiele różnych metod transplantacji włosów. Powinny być dobrane przez lekarza, z uwzględnieni stanu zdrowia i potrzeb pacjenta. Najczęściej wykonywana jest transplantacja włosów fue. Dzięki wykorzystaniu ostrzy szafirowych zamiast stalowych nie ma ryzyka powstania strupów i blizn, a włosy wyglądają bardzo naturalnie. Przeszczep włosów FUE polega na pobraniu graftów z okolicy dawczej i przeszczepienie go w okolicę biorczą. Wymagane jest krótkoprzystrzyżonie włosów bezpośrednio przed zabiegiem. Plusem jest krótki czas rekonwalescencji, bezpieczeństwo i znikome ryzyko powikłań. Inna popularna metoda przeszczepu to DHI, czyli bezpośrednia implantacja włosów. W tym przypadku transplantacją włosów polega na nacięciu i otwarciu kanału jednocześnie z umieszczeniem włosa w skórze głowy za pomocą specjalnego implantera Jest podobna do poprzedniej, ale nie wymaga golenia obszaru pobierania mieszków włosowych. Główną zaletą tej techniki jest brak konieczności całkowitego golenia głowy. Dzięki tej metodzie można łatwo również zwiększyć gęstość włosów i wszczepić mieszki włosowe pomiędzy istniejące włosy. Czas powrotu do zdrowia jest krótki, dlatego transplantację można połączyć z wypoczynkiem. Aby przyśpieszyć gojenie się tkanek, można zastosować osocze bogato płytkowe, które poprawia stan mieszków włosowych.

Niemal każdy może poddać się transplantacji włosów. Są różne metody, pozwalające odzyskać bujną czuprynę. Warto skonsultować swój przypadek ze specjalistą i zadecydować się na wyjazd do sprawdzonej kliniki.

Powiązane posty
Włosy

Przeszczep włosów Warszawa - kiedy warto się zdecydować?

Bujnafryzura to obecnie symbol młodości i piękna, tak samo jak atrakcyjna twarz. Nie każdy…
Czytaj więcej
Włosy

Szampon z biotyną na wypadające włosy

Gęste i mocne włosy są odznaką witalności i zdrowia. Wypadanie włosów to spory problem.
Czytaj więcej
Włosy

Czy dieta ma wpływ na kondycję naszych włosów?

Kondycja włosów jest odzwierciedleniem naszego zdrowia. Włosy suche, łamliwe, przetłuszczające…
Czytaj więcej
Newsletter
Zapisz się na nasz newsletter!
Otrzymuj informacje o nowościach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.