Włosy

Przeszczep włosów Warszawa – kiedy warto się zdecydować?

Przeszczep włosów Warszawa - kiedy warto się zdecydować
Przeszczep włosów Warszawa - kiedy warto się zdecydować

Bujna fryzura to obecnie symbol młodości i piękna, tak samo jak atrakcyjna twarz. Nie każdy może jednak pochwalić się silnymi włosami. Coraz więcej osób, często także coraz młodszych, ma problemy z wypadaniem włosów. W takich przypadkach włosy są przerzedzone a w prześwitach można zobaczyć łyse placki na głowie. Nadmierne wypadanie włosów jest nieodwracalne, ale można zdecydować się na przeszczep włosów metodą fue. Co warto wiedzieć o zabiegu transplantacji włosów?

Dlaczego warto zadbać o swoją fryzurę – co dzięki temu zyskasz?

Piękna fryzura to nie tylko pewność siebie, to także dobre pierwsze wrażenie, atrakcyjne wychodzenie na zdjęciach i większe powodzenie wśród płci przeciwnej. Niestety nie każdy może poszczycić się taką fryzurą, która charakteryzowałaby się objętością. Łysienie androgenowe, zwykłe łysienie czy też łysienie spowodowane stresem, lekami i złą dietą – to wszystko może przerzedzić twoją fryzurę. Ciężko jest jednak się przed tym bronić. Jakie kroki warto więc podjąć aby na nowo cieszyć się pięknymi włosami?

Przeszczep włosów Warszawa – jak odzyskać bujną fryzurę?

Jednym ze sposobów na odzyskanie dawnej świetności swoich włosów, jest przeszczep. W takim przypadku przeszczepia się mieszki włosowe z tyłu głowy na przód, aby stanowiły one zagęszczenie rozrzedzającej się fryzury. W tym zabiegu pacjent nic nie czuje, wszystko jest bowiem wykonywane przy znieczuleniu miejscowym. Oczywiście dla jak najlepszych efektów przeszczepów musi być kilka, nie wszystkie mieszki włosowe przyjmą się na nowym miejscu. 

Czy przeszczepione włosy zachowują się tak samo, jak naturalne?

Czy przeszczepione włosy zachowują się tak samo, jak naturalne? Wiele osób pewnie zadaje sobie takie pytanie. A prawda jest taka, że przeszczepia się wyłącznie naturalne włosy, po prostu znajdujące się w innym miejscu na głowie. Dzięki temu unika się wielu poważnych problemów takich, jak dobór koloru czy grubości i skrętu. Poza tym wykorzystując twoje własne włosy, jest większe prawdopodobieństwo, że przeszczepy się przyjmą a mieszki włosowe nie wypadną ze swoich miejsc. 

Co po przeszczepie włosów – o czym należy pamiętać po zabiegu przeszczepu włosów?

Przeszczep włosów to jednak dopiero początek. O nową fryzurę trzeba jeszcze dbać. Na pewno istotną kwestią jest to, aby w czasie gojenia się ran na głowie, przyjmować odpowiednie leki i stosować zalecane kosmetyki. W ten sposób przyspieszysz cały proces i będziesz mógł szybciej cieszyć się nową, wspaniałą i przede wszystkim bujną fryzurą. Nie zapomnij również o tym, aby stosować się do wszystkich zaleceń lekarza, który wykonywał twój zabieg. Da ci on cenne wskazówki, dotyczące pielęgnacji i obchodzenia się z przeszczepami. 

Zabieg przeszczepu włosów – gdzie w Warszawie można się poddać takiemu zabiegowi?

Gdzie może być wykonany przeszczep włosów warszawa? W stolicy Polski można znaleźć parę miejsc, w których wykonywany jest ten rodzaj zabiegu, ważne jest jednak to aby zdecydować się na klinikę, która ma dobre opinie i duże doświadczenie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że transplantacja włosów się powiedzie a ty zyskasz nową, bujniejszą fryzurę, której nie będziesz musiał ukrywać pod kaszkietem. 

Powiązane posty
Włosy

Szampon z biotyną na wypadające włosy

Gęste i mocne włosy są odznaką witalności i zdrowia. Wypadanie włosów to spory problem.
Czytaj więcej
Włosy

Tureccy specjaliści od przeszczepu włosów

Problemy z włosami stają się plagą ostatnich czasów. Wiele ludzi, na skutek problemów…
Czytaj więcej
Włosy

Czy dieta ma wpływ na kondycję naszych włosów?

Kondycja włosów jest odzwierciedleniem naszego zdrowia. Włosy suche, łamliwe, przetłuszczające…
Czytaj więcej
Newsletter
Zapisz się na nasz newsletter!
Otrzymuj informacje o nowościach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.