Zdrowie

Czym jest terapia biofeedback SCIO Theta i jakie są jej zalety

terapia biofeedback SCIO Theta
terapia biofeedback SCIO Theta

SCIO jest bezinwazyjnym urządzeniem zabiegowo-analitycznym, opartym na biorezonansie i biofeedbacku. To skuteczne narzędzie terapeutyczne. Terapia z wykorzystaniem tej metody polega przede wszystkim na neutralizacji wpływu stresu na organizm, ale wiąże się również z wieloma innymi pozytywnymi skutkami.

  1. Czym jest terapia biofeedback SCIO Theta?
  2. Różnorodność terapii SCIO Theta
  3. Korzyści wynikające z terapii

Czym jest terapia biofeedback SCIO Theta?

Jak już wspomniano, terapia SCIO ma za zadanie likwidować wpływ stresu jako głównego czynnika chorobotwórczego, który zaburza procesy życiowe oraz naturalną równowagę organizmu. Stres w sposób znaczący zwiększa podatność organizmu na choroby autoimmunologiczne i cywilizacyjne, przyczynia się do chorób serca, powstawania nowotworów i miażdżycy, problemów z trawieniem, przewlekłego zmęczenia, problemów z cerą, bezsenności i otyłości. SCIO stymuluje wrodzone, naturalne zdolności komórek do regenerowania się, co w połączeniu ze wzmacnianiem odporności oraz pobudzaniem procesów detoksykacji wpływa na spowolnienie procesów starzenia się organizmu.

Co istotne, każda terapia SCIO Theta jest zawsze dobierana indywidualnie do potrzeb danej osoby, z uwzględnieniem odpowiednich badań diagnostycznych oraz po przeprowadzeniu badania przez terapeutę.

Różnorodność terapii SCIO Theta

Dzięki urządzeniu SCIO można przeprowadzić wiele innych terapii, nie tylko redukujących skutki stresu. Możliwa jest m.in. terapia antyalergiczna, która wspiera niwelowanie reakcji alergicznej na pyłki roślin, produkty spożywcze czy inne alergeny, a także terapia regeneracji krwi, która wspiera kompleksowo poprawę procesów krwiotwórczych i jakości krwi. Urządzenie to pozwala również na zastosowanie terapii antystarzeniowej, pomagającej w poprawie jakości skóry i włosów, redukcji cellulitu i zmarszczek, eliminacji toksyn czy wyszczupleniu sylwetki. SCIO Theta odblokowuje również naturalne mechanizmy organizmu, które umożliwiają odchudzanie i utrzymanie właściwej masy ciała. Dzięki urządzeniu możliwa jest też terapia detoksykująca, wpływająca na uruchomienie naturalnych mechanizmów oczyszczania organizmu. To niezwykłe urządzenie oferuje jeszcze kilka innych terapii, na temat których można dowiedzieć się więcej na stronie https://bioanna.com.pl.

Korzyści wynikające z terapii

Terapia wiąże się z wieloma korzyściami. Umiejętnie dobrana i przeprowadzona pomaga skutecznie m.in. w redukcji stresu, przyspiesza leczenie kontuzji i urazów, wzmacnia organy wewnętrzne czy też podnosi wydolność organizmu.

undefined

Powiązane posty
Zdrowie

Elektryczne wózki inwalidzkie – przeznaczenie i refundacja z NFZ

Szczególnym udogodnieniem dla osób z niepełnosprawnością ruchową jest inwalidzki wózek…
Czytaj więcej
Zdrowie

Jak dobrać wózek inwalidzki dla dzieci?

Wybór wózka inwalidzkiego dla dziecka może być trudny, ponieważ istnieje wiele różnych…
Czytaj więcej
Zdrowie

Dobór odpowiednich okularów

Z iloma wadami wzroku ma się do czynienia w obecnym czasie? Wieloma! Można je podzielić…
Czytaj więcej
Newsletter
Zapisz się na nasz newsletter!
Otrzymuj informacje o nowościach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.