DietaDiety oczyszczające

Siergiej Batieczko i jego sposób na oczyszczanie organizmu

oczyszczanie organizmu Batieczko

Siergiej Anatoliewicz Batieczko to profesor – wykładowca uniwersytecki, doktor nauk medycznych, człowiek, który w trakcie swojego pobytu w Chinach zupełnie zmienił nastawienie do znanej mu medycyny oraz zaraził nim już tysiące ludzi. Profesor Batieczko regularnie odwiedza wiele państw, spotykając się z ludźmi oraz pomagając im osiągnąć lepsze, zdrowsze życie. Dzięki jego zaleceniom wiele osób nie tylko pozbyło się nadmiaru kilogramów, ale także przywróciło do życia organy wewnętrzne oraz nabrało pozytywnego nastawienia do życia i mnóstwo energii.Znany jest ze słów: „Każdy z nas może się wyleczyć. Nasz organizm może sam zwalczyć większość dolegliwości, musimy mu tylko pomóc, odpowiednio o niego dbając.” Ponieważ sam już jest w kwiecie wieku, pragnie przekazać ludziom wiedzę i umiejętności, które pozwolą człowiekowi zachować lepszy stan zdrowia, przedłużyć życie oraz zostawić je w doskonałej kondycji psychicznej.

Siergiej Anatoliewicz Batieczko w 2016 odbył po Polsce wielkie tournée. Odwiedził aż 22 miasta, gdzie przywitano go bardzo mile. Na każdym spotkaniu opowiadał o tym, jakich należy przestrzegać zasad odżywiania oraz jak być zdrowym w świecie, w którym dominuje tak wiele zanieczyszczeń. Każdy obecny na wykładzie mógł także posłuchać na temat usuwania toksyn i pasożytów z organizmu oraz skomponować idealną dla siebie dietę.

Według profesora, nasze zdrowie warunkuje:

  • prawidłowy sposób odżywiania się;
  • picie wody;
  • praktykowanie zdrowego oddechu;
  • regularna detoksykacja organizmu;
  • manualna praca ze swoim ciałem;
  • suplementacja.

Oczyszczanie jelit – jeden z najpopularniejszych sposobów, jaki zaleca profesor Batieczko

Jednym ze sposobów na oczyszczenie organizmu ze złogów i toksyn wg profesora Batieczko jest zastosowanie oleju rycynowego. Dzięki niemu można usunąć zalegające nawet latami złogi kałowe. Detoks warto zastosować przed zmianą diety, gdyż usuwając wszelkie złogi, organizm lepiej przystosuje się do diety oraz nowego sposobu odżywiania. Ponadto, w olejku rycynowym znajdują się kwasy omega-9, witamina E, wiele składników odżywczych oraz protein, które odbudują florę bakteryjną w jelitach.

oczyszczanie jelit olejek rycynowy i grejpfrut

 

Potrzebne składniki:

  • 1 ml oleju rycynowego na 1 kg masy ciała, czyli np. jeśli ważymy 80 kg, wówczas jest potrzebne 80 ml olejku rycynowego
  • 2 ml świeżego soku z grejpfruta na 1 kg masy ciała, czyli np. jeśli ważymy 80 kg, wówczas jest potrzebne 180 ml soku z grejpfruta (można stosować również świeży sok z cytryny lub jabłka)

Olej rycynowy podgrzewamy do temperatury ok. 60 stopni, mieszamy z sokiem i wypijamy. Po około 3-4 godzinach najlepiej trzymać się w pobliżu toalety.


Powiązane posty
Dieta

Odpowiednie nawodnienie – które napoje najlepiej nawadniają?

Zasadnicze znaczenie dla naszego zdrowia i dla efektywności treningów ma utrzymanie prawidłowego…
Czytaj więcej
DietaDiety odchudzające

Skuteczna dieta na której można schudnąć jeszcze szybciej

„Schudnę do lata” – to najczęściej powtarzane z postanowień noworocznych. Tymczasem w…
Czytaj więcej
Dieta

Zdrowa dieta na lato

Lato jest porą, kiedy czujemy się bardziej niż kiedykolwiek zmotywowani, by zadbać o swoje…
Czytaj więcej
Newsletter
Zapisz się na nasz newsletter!
Otrzymuj informacje o nowościach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.