Włosy

Jak znów cieszyć się bujnymi włosami i piękną fryzurą?

Jak znów cieszyć się bujnymi włosami i piękną fryzurą?
Jak znów cieszyć się bujnymi włosami i piękną fryzurą?

Włosy to bardzo ważny element wyglądu człowieka. Są one ważne nie tylko z powodu wpływu na wygląd, ale również chronią skórę głowy. Problem dla niektórych z nas zaczyna się wtedy, gdy ich zabraknie. Jeśli trapi Cię utrata włosów i marzysz o ich odzyskaniu, poruszamy dzisiaj temat skutecznego rozwiązania, jakim jest zabieg przeszczepu włosów.

Każdego dnia, coraz więcej osób decyduje się na właśnie takie rozwiązanie! Przeszczepem włosów interesują się przede wszystkim mężczyźni, ponieważ to ich głównie dotyka problem łysienia androgenowego. Zdarza się jednak, że również wśród kobiet występuje trwała utrata włosów. Warto więc się dowiedzieć, czy przeszczep włosów jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie i gdzie najlepiej go wykonać. 

Kiedy przeszczepić włosy? Najważniejsze informacje o zabiegu transplantacji włosów

To pytanie każdy powinien zadać sobie indywidualnie. Przeszczep włosów warto wykonać w przypadku potwierdzonego łysienia andrgenowego, a także, kiedy utrata włosów jest skutkiem wypadku. Czas w tym przypadku ma znaczenie. Najlepiej jest zareagować już wtedy, gdy widoczne stają się ubytki włosów na głowie lub kiedy włosy wyraźnie się przerzedzają. 

Niestety coraz młodsi mężczyźni borykają się z łysieniem. Warto pomyśleć o zabiegu przeszczepu włosów nawet w młodym wieku. Poddanie się zabiegowi przeszczepu włosów w celu odzyskania utraconych włosów i jednoczesne zahamowanie farmakologiczne dalszego wypadania włosów – przynosi satysfakcjonujące i długotrwałe dla pacjentów efekty. Przeszczep włosów ze względu na mikrochirurgiczną formę zabiegu jest polecamy w każdym wieku. To czy stan włosów i ich struktura nadają się do transplantacji ocenia lekarz specjalista podczas bezpłatnej konsultacji. 

Gdzie przeszczepić włosy?

Gdy decyzja o tym, by wykonać zabieg transplantacji włosów już zapadnie, czas na wybór miejsca, w którym się to odbędzie. Bardzo popularnym i bezpiecznym rozwiązaniem jest przeszczep włosów w Turcji. Cały wyjazd i zabieg jest organizowany przez przedstawiciela kliniki w kraju, a więc nie trzeba się martwić nieznajomością języka, organizacją wyjazdu czy też opieką po powrocie do kraju. Przeszczep włosy Turcja to dobre rozwiązanie, ponieważ czekają tam na pacjentów wysokiej klasy specjaliści, którzy mają za sobą lata praktyki i tysiące zadowolonych pacjentów rocznie z całego świata.

Przeszczep włosów wykonywany jest metodą FUE lub metodą DHI. Tylko najlepsze kliniki proponują obie metody zabiegu, dzięki czemu pacjent ma pewność, że metoda zabiegu będzie dopasowana do jego potrzeb i oczekiwań.

Przy wyborze kliniki przeszczepu włosów w Turcji należy zwrócić uwagę na kilka aspektów:

– od ilu lat klinika przyjmuje pacjentów,

– czy przeszczep będzie wykonywał lekarz specjalista w dziedzinie transplantologii włosów, a nie technik,

– jaki jest skład zespołu medycznego (ilość i kwalifikacje osób wpływają na czas i powodzenie zabiegu),

– opinie pacjentów na przestrzeni lat, w różnym okresie od przeszczepu (nie tylko zaraz po zabiegu, gdzie często pacjenci są motywowani jeszcze w klinice do wystawienia pozytywnej opinii, sprawdzajmy opinie, które świadczą już o efektach zabiegu),

– ceny zabiegów przeszczepu włosów w Turcji są zdecydowanie tańsze niż w Polsce, jednak nie kierujmy się najniższą ceną zabiegu, a wszystkimi wyżej opisanymi aspektami. 

Zabieg transplantacji włosów – czy warto?

Coraz częściej zwracajmy uwagę na swój wygląd i chcemy o siebie dbać. Jeśli ktoś ma możliwości finansowe i chce skorzystać z przeszczepu włosów i odzyskać bujną fryzurę, otoczeniu pozostaje tylko akceptacja i wsparcie. Zabieg przeszczepu włosów oferowany przez renomowane tureckie kliniki jest bezpieczny, skuteczny, bezbolesny i nie pozostawia blizn. Więcej włosów na głowie, to nie tylko lepsza prezencja i wygląd. To też aspekt istotny dla budowania własnej oceny i pewności siebie, a to często wpływa pozytywnie na relacje w pracy i w życiu towarzyskim. Możemy udawać, że wygląd nie ma znaczenia, ale dla wielu z nas to jak wyglądamy przekłada się na nasze działanie. Warto więc pomyśleć o zabiegu przeszczepu włosów, jeśli to właśnie łysienie jest tym, co nas trapi. 

Powiązane posty
Włosy

Przeszczep włosów Warszawa - kiedy warto się zdecydować?

Bujnafryzura to obecnie symbol młodości i piękna, tak samo jak atrakcyjna twarz. Nie każdy…
Czytaj więcej
Włosy

Szampon z biotyną na wypadające włosy

Gęste i mocne włosy są odznaką witalności i zdrowia. Wypadanie włosów to spory problem.
Czytaj więcej
Włosy

Tureccy specjaliści od przeszczepu włosów

Problemy z włosami stają się plagą ostatnich czasów. Wiele ludzi, na skutek problemów…
Czytaj więcej
Newsletter
Zapisz się na nasz newsletter!
Otrzymuj informacje o nowościach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.