Urządzenia

Oczyszczacz powietrza dla rodziny – prezentujemy Coway Classic

Oczyszczacz powietrza dla rodziny – prezentujemy Coway Classic
Oczyszczacz powietrza dla rodziny – prezentujemy Coway Classic

Dom jednorodzinny, niewielkie biuro czy mała salka konferencyjna – wszędzie tam sprawdzi się oczyszczacz powietrza Coway Classic. Charakteryzuje się wysoką wydajnością na poziomie 300 m3/h, co gwarantuje efektywną pracę w pomieszczeniach, których powierzchnia nie przekracza 40 m2. Został wyposażony w kilkustopniowy system filtracji wykorzystujący m.in. węgiel aktywny oraz filtr HEPA.

Urządzenie jest bardzo ciche i niezwykle energooszczędne, a jednocześnie skutecznie usuwa z powietrza smog i alergeny. Ma także elegancką sylwetkę, która w idealny sposób wpasowuje się w osadzone w bieli, minimalistyczne przestrzenie. Specjalnie zaprojektowany wlot powietrza pozwala na postawienie go w dowolnym miejscu.

Dużą zaletą sprzętu marki Coway jest jego prostota i atrakcyjna cena. Warto go wybrać, jeżeli nie potrzebujemy dodatkowych funkcjonalności związanych z nawilżaniem i jonizacją. Przydatną opcją jest możliwość zdalnej kontroli urządzenia (również przebywając w pracy czy na wakacjach) poprzez specjalnie przygotowań aplikację IoCare dostępną na telefony z systemem Android i iOS.

Coway Classic – dobry wybór na 40 m2

Wysoka wydajność sprawia, że oczyszczacz powietrza Coway Classic to idealny wybór dla pokoi o przeciętnej powierzchni do 40 m2. Skuteczność pracy urządzenia oceniana jest na 99,5%. Wszystko dzięki innowacyjnemu, 3-stopniowemu systemowi filtracji.

1. W pierwszym kroku powietrze trafia na filtr wstępny, który usuwa duże zanieczyszczenia – zwierzęcą sierść, ludzkie włosy oraz roztocza.
2. Kolejny etap to działanie węgla aktywnego. Wyłapuje on lotne związki organiczne, a jednocześnie niweluje odory i brzydkie zapachy.
3. Ostatnią częścią procesu jest przepuszczenie przez powierzchnię HEPA H12, która jest w stanie zatrzymać cząstki pyłów zawieszonych, a także bakterie oraz alergeny.

Oczyszczone powietrze gwarantuje dużo lepsze samopoczucie i komfort korzystania z pomieszczeń, szczególnie w przypadku osób narażonych na działanie pyłków. Urządzenie ustawione w sypialni przyczyni się także do poprawy jakości snu.

Użytkownik ma dostęp do sterowania manualnego, jak i automatycznego. W trybie ręcznym może wybrać jeden z czterech poziomów prędkości, odpowiednio od 1 do 3 oraz TURBO. Automat natomiast sam steruje pracą urządzenia. Dodatkową zaletą jest możliwość skorzystania z tzw. blokady rodzicielskiej, która chroni sprzęt przed zmianą ustawień np. przez małe dziecko. Włącza się ja bardzo łatwo – wystarczy przytrzymać dedykowany przycisk przez trzy sekundy.

Producent pomyślał również o programie ECO. Jest to tryb automatyczny, który aktywuje się w momencie, kiedy jakość powietrza spadnie do określonego poziomu. Pozwala to na obniżenie emisji hałasu, jak i sporą oszczędność energii. Sprzęt został również wyposażony w czytelne wskaźniki informujące o konieczności wymiany elementów eksploatacyjnych i aktualnych parametrach pracy.

Zalety oczyszczaczy powietrza Coway Classic

Niska cena i wysoka wydajność to niejedyne zalety oczyszczaczy powietrza Coway Classic. Przemyślana konstrukcja o dużej żywotności ma wiele pozytywnych cech. Dlaczego warto wybrać właśnie te urządzenia?

  • Skuteczne oczyszczanie, dzięki innowacyjnemu systemowi 3-stopniowej filtracji – najpierw powietrze trafia na syntetyczną siateczkę zatrzymującą sierść, włosy i kurz, a następnie na filtr HEPA klasy E12, który usuwa 99,5% zanieczyszczeń (pyłów zawieszonych, alergenów, wirusów, grzybów i bakterii). Ostatni etap to zderzenie z węglem aktywnym, dzięki któremu niwelowane są zapachy oraz formaldehydy.
  • Mnogość trybów pracy – 3 manualne oraz 3 automatyczne – które pozwalają na optymalne wykorzystanie możliwości sprzętu w zależności od potrzeb i upodobań użytkownika.
  • Program AUTO to inteligentne rozwiązanie bazujące na danych z czujników światła oraz jakości powietrza, które dostosowuje prędkość wentylatora do aktualnych pomiarów.
  • Łatwe sterowanie poprzez intuicyjny panel kontrolny umieszczony w górnej części urządzenia wraz ze wskaźnikami informującymi o parametrach pracy.
  • Niski pobór mocy (zaledwie 4 W przy najniższych obrotach).
  • Żywotność filtrów rzędu 12 miesięcy.
  • Certyfikaty PZH oraz ECARF.
  • Niewielka waga 7,25 kg i uchwyt pozwalający na bezproblemowy transport.

Urządzenie jest dedykowane do pomieszczeń o maksymalnej powierzchni oscylującej na poziomie 37,5 m2 oraz kubaturze 93,75 m3 (założenie, że sufit ma 2,5 m wysokości). Dodatkowa blokada rodzicielska zabezpiecza przed przypadkowo zmianą ustawień przez osoby niepowołane i małe dzieci.

Energooszczędne i eleganckie urządzenia filtrujące Coway

Koreańska marka Coway to producent wysokiej klasy urządzeń wyposażenia dla domów i małych biur. Wyposażone w wydajny silnik oraz precyzyjny czujnik laserowy pozwalają na zachowanie prawidłowego poziomu czystości powietrza w każdym wnętrzu. Mają również atest PZH i są przyjazne dla alergików. Minimalistyczna stylistyka pasuje do nowoczesnych wnętrz i wystroju.

Kultura pracy i wygodna obsługa to duże zalety modeli Classic. Dodatkową funkcją jest wskaźnik informujący o konieczności zmiany filtra HEPA. Jeżeli szukasz oczyszczacza o prostej budowie, bez jonizatora i nawilżacza powietrza, to ten produkty marki Coway będzie znakomitym wyborem. Więcej informacji uzyskasz na stronie internetowej https://goodair.pl/oczyszczacze-powietrza-coway.

Powiązane posty
Urządzenia

Dlaczego komora chłodnicza to must-have w branży gastronomicznej i handlowej?

Posiadanie odpowiedniej infrastruktury do przechowywania produktów jest kluczowe dla każdej…
Czytaj więcej
Urządzenia

Waporyzatory do suszu – nowoczesna aromaterapia

Waporyzator to urządzenie XXI wieku, które umożliwia odparowanie substancji aktywnych zawartych w…
Czytaj więcej
Urządzenia

Myjka do żywności - dlaczego warto jej używać i jak działa taki sprzęt?

Zastanawialiście się kiedyś nad zakupem myjki do żywności? Taki sprzęt z panelem dotykowym to…
Czytaj więcej
Newsletter
Zapisz się na nasz newsletter!
Otrzymuj informacje o nowościach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.