Twarz Uroda i porady

HIFU – nowość medycyny estetycznej – bezinwazyjny lifting

HIFU - nowość medycyny estetycznej - bezinwazyjny lifting
HIFU - nowość medycyny estetycznej - bezinwazyjny lifting

Nowoczesna medycyna estetyczna pozwala zapomnieć o inwazyjnych metodach na usuwanie zmarszczek i poprawę jędrności skóry. Lifting twarzy i skóry ciała wszedł na wyższy poziom kiedy na rynku pojawiła się metoda HiFu.

  1. Jak działa HiFu?
  2. Lifting twarzy, poprawa owalu twarzy i inne efekty zabiegu HiFu
  3. O jakich efektach ubocznych mówi medycyna estetyczna Rzeszów?

HiFu to nowoczesny i innowacyjny lifting ultradźwiękowy. Można go stosować zarówno na twarzy, jak i innych partiach ciała.

Jak działa HiFu?

HiFu (High Intensity Focused Ultrasound) to nowoczesna metoda, która pozwala na skorzystanie z wpływu ciepła na naturalne procesy zachodzące w głębokich warstwach skóry. Lifting ultradźwiękowy metodą HiFu wykorzystuje falę dźwiękową, którą charakteryzuje wysoka częstotliwość. Dzięki temu tkanki podgrzewają się, a pod wpływem tego ciepła włókna kolagenowe miejscowo koagulują, przywracając napięcie i jędrność skóry. Efekt zabiegu widoczny jest niemal natychmiast i poprawia się w ciągu 3 miesięcy po zabiegu.

Lifting twarzy, poprawa owalu twarzy i inne efekty zabiegu HiFu

Metoda HiFu wpływa na procesy zachodzące w skórze właściwej oraz tkance podskórnej. Omija więc warstwę naskórka. Dzięki temu lifting jest równie skuteczny jak zabieg chirurgiczny, a nie wymaga użycia skalpela i późniejszej rekonwalescencji.

Efekty liftingu ultradźwiękowego HiFu to m.in.

  • poprawa owalu twarzy,
  • usuwanie zmarszczek,
  • odmłodzenie skóry i jej lifting,
  • poprawa napięcia skóry twarzy i ciała,
  • podniesienie brwi mających tendencję do opadania,
  • redukcja tkanki tłuszczowej.

O jakich efektach ubocznych mówi medycyna estetyczna Rzeszów?

Medycyna estetyczna Rzeszów wykonuje zabieg HiFu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Pracują na nim doświadczeni specjaliści, dlatego ryzyko wystąpienia efektów ubocznych lub niepożądanych jest znikome.

Sam zabieg jest bardzo bezpieczny. Podczas jego wykonywania nie zachodzi inwazyjna ingerencja w powłoki skórne, dlatego lifting wykonywany jest bez znieczulenia. Pacjentka nie odczuwa żadnego bólu, pojawić się może jedynie lekki dyskomfort spowodowany temperaturą, do jakiej zostają podgrzane tkanki. Odczucie to występuje rzadko.

Rzeszów to miasto, w którym można poddać się zabiegowi liftingu HiFu w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej przez cały rok. Nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać. Po zabiegu zaleca się pielęgnację skóry kosmetykami z witaminą C lub poddanie się zabiegom z witaminą C lub zabiegom dotleniającym organizm. W zależności od oczekiwanych efektów, zabieg powtarza się co około 12 miesięcy.

Dodaj komentarz

Kliknij, aby skomentować

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.