Urządzenia

Nowoczesna technologia przyrządzenia potraw

Nowoczesna technologia przyrządzenia potraw
Nowoczesna technologia przyrządzenia potraw

Grillowanie z całą pewnością stanowi jedną z największych przyjemności organizowanych na świeżym powietrzu. Warto pamiętać o tym, że już dziś można przyrządzać swoje ulubione potrawy w nowoczesny, bardzo komfortowy sposób. Dzięki najnowocześniejszej technologii, jaką oferuje lotus grill można przyrządzić pyszne i smaczne dania mięsne oraz jarskie, które będą przyrządzane bez obecności dymu.

Smaczne i zdrowe dania z grilla przyrządzone w nowoczesny sposób

Urządzenie z serii lotus grill różni się od pozostałych przede wszystkim tym, że węgiel używany do grillowania nie ma styczności z tłuszczem wydobywającym się z przyrządzanych dań. Dzięki temu tłuszcz się nie spala i nie wydobywają się z niego szkodliwe substancje smoliste. Warto zauważyć, że wyżej wymieniony sprzęt gwarantuje izolację potraw od tłuszczu. Dzięki temu można cieszyć się wyjątkowym smakiem grillowanych mięs oraz warzyw bez efektu dymienia oraz bez domieszki nieprzyjemnych zapachów. Jest to z całą pewnością doskonała wiadomość dla osób, które chcą cieszyć się smakiem grillowanych potraw, ale jednocześnie zważają na jakość dań i ich zdrowe przygotowanie. Potrawy przyrządzone na grillu z serii lotus wyróżniają się doskonałym smakiem, chrupkością i delikatnością.

Mobilny, designerski grill dla miłośników potraw z rusztu

Niezwykle mobilne urządzenie z serii lotus grill wyróżnia się minimalistycznym i jednocześnie nowoczesnym designem. Dzięki stałemu nawiewowi pojemnika z węglem, ten sprzęt już w przeciągu kilku chwil po uruchomieniu, jest gotowy do intensywnej pracy. Co ważne, urządzenie jest łatwe w czyszczeniu ręcznym. Stanowi to doskonałą zaletę dla osób ceniących komfort użytkowania, wygodę. Wyżej wymieniony grill ogrodowy równo i niezwykle precyzyjnie przypieka wszelkie potrawy, dzięki czemu są one chrupkie od zewnątrz i soczyste w środku. W ramach informacji warto wiedzieć, że zewnętrzna powłoka lotus grilla wyposażona jest w specjalną, dwuwarstwową konstrukcję. Co to oznacza w praktyce? Otóż, dzięki temu, nawet podczas intensywnego rozgrzewania wnętrza i długiego grillowania, zewnętrzna konstrukcja pozostaje całkowicie zimna. Dzięki temu nie ma absolutnie żadnego ryzyka poparzenia. Istotny jest także fakt, że urządzenie zaopatrzone jest w całkowicie szczelny i niezwykle kompaktowy pojemnik na węgiel. Pojemnik ten eliminuje możliwość rozsypania gorącego węgla, co stanowi duży plus. Lotus grille występują w różnych wariantach rozmiarowych, dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiedni sprzęt, który zaspokoi jego potrzeby i wymagania.

Powiązane posty
Urządzenia

Dlaczego komora chłodnicza to must-have w branży gastronomicznej i handlowej?

Posiadanie odpowiedniej infrastruktury do przechowywania produktów jest kluczowe dla każdej…
Czytaj więcej
Urządzenia

Waporyzatory do suszu – nowoczesna aromaterapia

Waporyzator to urządzenie XXI wieku, które umożliwia odparowanie substancji aktywnych zawartych w…
Czytaj więcej
Urządzenia

Myjka do żywności - dlaczego warto jej używać i jak działa taki sprzęt?

Zastanawialiście się kiedyś nad zakupem myjki do żywności? Taki sprzęt z panelem dotykowym to…
Czytaj więcej
Newsletter
Zapisz się na nasz newsletter!
Otrzymuj informacje o nowościach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.