Środki wspomagające odchudzanie

Napary ziołowe w ofercie PolBioEco

Napary ziołowe w ofercie PolBioEco
Napary ziołowe w ofercie PolBioEco

Ziołolecznictwo i medycyna alternatywna stosowane są przez ludzi od setek tysięcy lat. Dziś jednak wykorzystujemy napary ziołowe w sposób świadomy i rozsądny. Konsumenci zdają sobie obecnie sprawę z tego, że zioła pozwalają na regulację wielu procesów w pracy organizmu, lecz w przypadku poważniejszych schorzeń, mogą być one jedynie wsparciem terapii, łagodzenia skutków dolegliwości lub procesu leczenia farmakologicznego. Sprawdź, które zioła posiadają wartościowe właściwości, a ich działanie zostało potwierdzone badaniami.

Dlaczego warto stosować napary ziołowe?

Ludzki organizm ma naprawdę ponadprzeciętne zdolności samoregeneracji. Potrzebuje on jednak do tego składników odżywczych, minerałów i witamin, które dostarczamy wraz z produktami spożywczymi. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie uniknąć problemów zdrowotnych, które mogą wynikać z różnych przyczyn – nawet ze zbyt niskiej aktywności. Napary ziołowe są natomiast dodatkowym wsparciem, gdyż zawarte w nich substancje aktywne, mają pozytywne oddziaływanie na większość zachodzących procesów (nawet w kontekście układu nerwowego lub hormonalnego). 

Kiedy warto sięgnąć po zioła, nim udasz się do lekarza? Nary ziołowe doskonale radzą sobie z takimi dolegliwościami, jak np.:

 • wzdęcia, 
 • nerwica, 
 • problemy z zasypianiem,
 • przewlekły stres,
 • problemy żołądkowe,
 • niewłaściwa praca układu pokarmowego i trawiennego.

Oczywiście powyższa lista jest jedynie przykładowa. Z praktycznego punktu widzenia, napary ziołowe biorą udział w regulowaniu wielu innych procesów zachodzących cały czas w organizmie człowieka. Świetnym przykładem może być wpływ melisy na nasze samopoczucie i stan zdrowia. Jej uspokajające działanie pozwala nie tylko na regenerację układu nerwowego, ale również obniżenie poziomu kortyzolu (hormonu stresu), co z kolei pozytywnie przekłada się na komfort życia i pracę całego układu hormonalnego. 

Napary ziołowe dostępne w ofercie PolBioEco

PolBioEco to producent żywności ekologicznej. Różnego rodzaju octy, dżemy, produkty spożywcze w słoikach i naturalne soki to jednak nie wszystko, co czeka na klientów. Napary ziołowe są jedną z najpopularniejszych pozycji w ofercie sklepu. Na klientów PolBioEco czekają takie propozycje, jak np.:

 • Czystek (wykazuje imponujące właściwości przeciwzapalne i doskonale reguluje pracę układu trawiennego oraz pokarmowego);
 • Melisa (wykazuje działanie uspokajające i wyciszające);
 • Mięta (łagodzi dolegliwości żołądkowe i poprawia pracę układu trawiennego);
 • Pokrzywa (niezwykle bogata w witaminy i minerały. Wykazuje właściwości wzmacniające organizm, które są niezwykle cenne w okresie grypowym);
 • Ostropest (wspiera wątrobę w regeneracji, łagodzi skutki zatrucia pokarmowego i nieżytu żołądkowego oraz wykazuje działanie wzmacniające proces odtruwania organizmu z toksyn lub substancji szkodliwych).

Oczywiście powyższe zioła to jedynie przykłady. Pełna lista dostępnych naparów ziołowych dostępna jest na stronie sklepu PolBioEco – gdzie serdecznie zapraszamy wszystkich interesantów. 

Jakość naparów ziołowych – jakie ma to znaczenie dla konsumentów?

Wszystkie produkty dostępne w ofercie sklepu PolBioEco są wyrobami najwyższej klasy. Czy w przypadku naparów ziołowych ma to realne znaczenie? Tak. Tańsze zamienniki w większości przypadków produkowane są z surowców gorszego sortu lub obrobionych w budżetowy sposób. W rezultacie będzie mieć to przełożenie na efekty suplementacji i działanie naparów. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych naparów ziołowych od PolBioEco? Więcej szczegółowych informacji znaleźć można w artykule Napary ziołowe – rodzaje, właściwości i zastosowania, który dostępny jest na blogu PolBioEco. Gdyby jednak okazało się, że nie jest to wystarczająca ilość danych, warto skontaktować się z zespołem specjalistów sklepu PolBioEco. Odpowiedzą oni na Twoje pytania oraz pomogą skompletować i sfinalizować zamówienie – niezależnie od tego, na jakim etapie realizacji jesteś w danym momencie. Więcej informacji dostępnych w artykule PolBioEco: https://polbioeco.pl/napary-ziolowe-rodzaje-wlasciwosci-i-zastosowania/

Powiązane posty
Środki wspomagające odchudzanie

Co to jest kazeina i jak się ją stosuje?

Kazeina to podstawowe białko mleka. Jest często używana przez sportowców i kulturystów, ze…
Czytaj więcej
Środki wspomagające odchudzanie

Czy warto stosować środki wspomagające odchudzanie?

Wiele osób marzących o smukłej sylwetce i chcących pozbyć się zbędnych kilogramów sięga po…
Czytaj więcej
Środki wspomagające odchudzanie

Jak stosować suplementy diety wspierające odchudzanie?

Redukcja nadmiernej wagi ciała wiąże się zwykle z różnymi działaniami – odpowiednią…
Czytaj więcej
Newsletter
Zapisz się na nasz newsletter!
Otrzymuj informacje o nowościach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.