Zdrowa żywność | Zdrowa dieta | zdrowojemy.pl

Dobra restauracja w Warszawie – Milanovo

Dobra restauracja w Warszawie - Milanovo

Dobra restauracja w Warszawie - Milanovo

W Warszawie jest mnóstwo restauracji, których serwuje się różnorodne kuchnie od polskiej po najbardziej egzotyczne. Pod względem cen każdy klient znajdzie interesującą ofertę. Na kulinarnej mapie Warszawy wciąż pojawiają się nowe lokale. Stałych klientów mają sprawdzone restauracje, które przez lata wypracowały sobie renomę. Klienci mają różne oczekiwania.  Bez względu na to, czy klient ma ochotę na ciasto, lekką sałatkę, treściwy obiad, rozgrzewającą zupę, czy kanapkę, znajdzie w Warszawie wiele miejsc, w których otrzyma pyszne jedzenie.

Wszystkie kuchnie świata

Warszawa oferuje mieszkańcom i turystom kulinarną podróż po wszystkich kuchniach świata.  Kuchnia różnych krajów azjatyckich, kuchnia egzotyczna, meksykańska, amerykańska, czy ulubione kuchnie państw europejskich podbijają podniebienia Warszawiaków i turystów. Od wielu lat jednym z najchętniej zamawianych dań w Warszawie jest pizza. Popularność tego danie włoskiej kuchni nie dziwi – jest to położenie ciasta i pysznego obłożenia.

Włoski smak

Kuchnia włoska to jedna z ulubionych kuchni Polaków. W każdym mieście są restauracje serwujące dania kuchni włoskiej. W Warszawie jest kilkanaście. Klienci będą mile zaskoczeni różnorodnością włoskiego jedzenia. W restauracji Milanovo (milanovo.pl) na gości czekają tradycyjne włoskie dania – kilkadziesiąt rodzajów pizzy, dania dla dzieci i desery. Wszystkie dania są kolorowe, pięknie pachną i kuszą zmysły gości. Wśród tradycyjnych włoskich pizz, szef kuchni poleca: Marinarę, wegetariańską, neapolitańską, Kalabrię, Ortolanę i wiele innych.  Restauracja oferuje autorską pizzę, niespotykaną w innych warszawskich restauracjach, np.: Zdrowa Włoszka, Milanovo, Ostra Bomba. Klienci cenią sobie dania własnej marki.  Lubią kreatywność i element zaskoczenia wyjątkowym połączeniem smaków. Odkrywanie nowych smaków to czysta przyjemność. Tym bardziej, że pizzę można jeść rękami. Dzięki temu degustacja pizzy jest wyjątkowym przeżyciem. Pizzę i każde inne danie w restauracji Milanovo można zamówić do domu. Zamówienie zostanie realizowane i dowiezione pod wskazany adres. Lokal jest otwarty na potrzeby gości i w niedługim czasie dostarcza zamówienie do domu klienta.

Piękna lokalizacja

Restuaracja Milanovo ma piękną lokalizację, mieści się w parku. Otaczająca zieleń i pyszna włoska kuchnia w zupełności wystarczą, aby klient poczuł się wyjątkowo i odpoczął po ciężkim dniu.

Mali goście

Restauracja Milanovo nie zapomniała o najmłodszych gościach z myślą, o których przygotowane zostały smakołyki. Dzieciom na pewno posmakuje krem pomidorowy z popcornem, grillowane sznycelki z kurczaka z frytkami, czy spaghetti Toscana.

Właściciele restauracji uważają, że przygotowywanie jedzenie jest sztuką, a degustacja posiłku powinna być przyjemnością. Jedzenie powinno kusić swoim wyglądem i zapachem, a jego smak musi pozostać na palcach. Menu restauracji Milanovo uwzględnia potrzeby każdego klienta: są dania z mięsem, jak i posiłki wegańskie. Wnętrze jest klimatyczne i gustownie urządzone.

Exit mobile version