Porady

Porady domowe i kulinarne Lewiatana

Gazetki super i hipermarketów ułatwiają klientom zorientowanie się ofercie w sklepu, np.: w promocjach, w nowym asortymencie, w aktualnych cenach ulubionych produktów. Strona internetowa zawiera bazę adresową wszystkich sklepów Lewiatana. Gazetki wydawane są z myślą o osobach, które są zainteresowane śledzeniem bieżącej oferty sklepu. Ciekawym pomysłem są przepisy kulinarne i porady na codzienne, domowe problemy.

Gazetka Lewiatan – produkty i przepisy

W promocyjnej gazetce Lewiatana odbiorca znajdzie aktualne promocje. „Dobra cena” oznacza, że produkt jest tańszy niż w standardowej ofercie i zachętą do wypróbowania. Lewiatan oferuje produkty znanych i lubianych przez konsumentów marek w niższej cenie. Artykuł określany „hit cenowy” oznacza, że cena danej rzeczy jest konkurencyjna w stosunku do innych sklepów i dany produkt warto zakupić w Lewiatanie. Zaprezentowanie swojej oferty w gazetce, to dzisiaj za mało, żeby zwrócić uwagę klienta. Gazetkę ma każdy większy sklep, wszędzie są promocje, oferty tygodnia i dnia, przeceny na poszczególne grupy towaru.  Klienci dostają do swoich skrzynek pocztowych po kilka gazetek. W sieci przeglądają wiele ofert. Aby zachęcić klienta do zakupów w Lewiatanie, trzeba zwrócić jego uwagę na ofertę i możliwość wykorzystania produktów spożywczych.  Lewiatan to marka, która inspiruje do twórczego patrzenia na gotowanie i umieszcza w swoich gazetkach przepisy kulinarne z wykorzystaniem towarów zaznaczonych w gazetce Lewiatana jako „hit cenowy”.

Internetowa strona Lewiatana

Lewiatan gazetka w rozszerzonej wersji dostępna jest także na stronie internetowej.  W zakładce „Gotuj z Lewiatanem” czytelnik znajdzie nie tylko ciekawe przepisy, z produktów, które są dostępne w Lewiatanie, ale także sprawdzone, wiarygodne informacje na temat danych produktów i dowie się, dlaczego warto włączyć do swojego jadłospisu niektóre produkty i zafundować sobie nowe doznania smakowe. Lewiatan posiada swój kulinarny kanał na YouTube, który fani kuchni  mogą subskrybować.  Przypisy Lewiatana zainteresuje wszystkich miłośników dobrej kuchni, którzy lubią eksperymentować, poszukiwać nowych smaków. Z kolei blog sieci Lewiatan to poradnikowe wpisy dotyczące kulinariów, prezentów i robienia zakupów, oszczędzania na codziennych sprawunkach oraz porady dotyczące zwalczania moli, radzenia sobie z upałami i urządzania pikniku.

Oszczędne zakupy w Lewiatanie

Klienci doceniają promocje i pakiety lojalnościowe w postaci kart na punkty i bonów.  Posiadacze karty Lewiatana otrzymują dodatkowe punkty za zakup konkretnych produktów, które są zaznaczone w gazetce Lewiatana jako „zbieraj punkty z kartą Lewiatan”.

Ceny podane w gazetce obowiązują na czas trwania promocji lub do wyczerpania zapasów. Przejrzysty układ gazetki ułatwia znalezienie wybranych produktów i zapoznanie się z ofertą. Dewizą sieci Lewiatan jest, aby ulubione produkty klientów były w niskich cenach, a jednocześnie wysokiej jakości. Sieć oferuje również markę własną produktów.

 

Polub nas na Facebooku!

Polub nas na Facebooku!