Porady Zdrowie Żywienie

Czy jedzenie dla sportowców może być smaczne?

Współcześni sportowcy współpracują z wybitnymi dietetykami, a ich dieta najczęściej wymaga od nich nie lada poświęceń. Nic w tym dziwnego – eksploatacja organizmu obecnie jest ogromna, a chęć przełamywania własnych barier – kusząca. Odpowiednia dieta z pewnością walnie przyczyni się do lepszej kondycji. W związku z tym, że często oparta jest ona o jedzenie lekkostrawne i niskokaloryczne rodzi się pytanie – czy jedzenie dla sportowców może być w ogóle zdrowe?

Innowacyjna kolekcja produktów dla sportowców

Renomowana i powszechnie ceniona marka Kupiec przygotowała specjalną kolekcję MOVE ON, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie profesjonalnych sportowców oraz amatorów. W produktach oferowanych przez markę znaleźć można przede wszystkim dużą zawartość protein oraz błonnika. Takie połączenie gwarantuje moc wartości odżywczych, które świetnie przyczynią się do funkcjonowania naszego organizmu. Tego typu połączenie to prawdziwy zastrzyk energii na cały – męczący dzień.

Liczy się także smak

Tytułowa kolekcja to nie tylko cenne źródło wartości odżywczych. Dużym walorem jest również rozmaitość propozycji oraz szczególny smak. W szerokiej kolekcji znajdziemy m.in. pudding morelowy, owsiankę malinową z minerałami, crunchy z jabłkiem oraz rodzynkami, czy chociażby owsiankę czekoladową – wysokobiałkową. Oczywiście propozycji jest znacznie więcej, a każda z nich ukierunkowana jest względem konkretnych potrzeb.

Podsumowanie oraz wnioski

Czy jedzenie dla sportowców może być smaczne? Oczywiście. Kolekcja MOVE ON jest tego najlepszym przykładem. Propozycja ta powstała w wyniku współpracy wybitnych dietetyków oraz sportowców, którzy doskonale znają swój organizm i wiedzą czego mu potrzeba do prawidłowego funkcjonowania. Poza wartościami odżywczymi pod uwagę wzięto kryteria takie jak smak oraz poręczne i praktyczne opakowanie.

Polub nas na Facebooku!