Seks

Naturalne sposoby na potencję

Z zaburzeniami erekcji boryka się nawet 10% mężczyzn, większość problemów ma podłoże stricte psychologiczne inne związane są z niezdrowym trybem życia, a także złym odżywianiem. Jednak na problemy z potencją może pomóc parę naturalnych sposobów, które sprawią że męskie poczucie własnej wartości znacząco wzrośnie 🙂

Masaż i uciskanie na poprawę potencji

Jest to dolegliwość wielu mężczyzn, którzy najczęściej boją się o tym mówić. Najbardziej narażonym typem mężczyzn są panowie prowadzący siedzący tryb życia, którzy stronią również od aktywności fizycznej. Również mężczyźni często korzystający z sauny jak i Ci noszący bardzo obcisłą bieliznę i ubrania mogą mieć problemy z potencją.

Jednym ze sposobów, który może poprawić problemy z męskością jest masaż uszu jak i stóp. W tych miejscach bowiem ukryte są receptory odpowiedzialne za doznania seksualne, ich regularny masaż i uciskanie poprawia pracę narządów płciowym. Masaż może wpłynąć pozytywnienie na problemy z potencją. Trzeba jednak pamiętać o umiarze, uciskanie nie powinno trwać dłużej niż pięć minut.
Również masaże podbrzusza i miejsc intymnych odpowiedzialnych za potencję stosowane regularnie dadzą zadowalające efekty.

Bicze wodne, które poprawią potencję

Obniżony popęd płciowy jak i problemy z erekcją mają bardzo różne podłoże, kolejnym ze sposobów, który możesz wykonać w domu, by poprawić działanie potencji są bicze wodne. Znane są z wzmacniania wszystkich czynności seksualnych. Również jak w przypadku masażu, należy wykonywać je na okolice podbrzusza. Trzeba pamiętać również o zmianie temperatury wody, na przemian- ciepła i zimna. Natrysk o delikatnym natężeniu powinno się stosować na jądra, gdyż są one delikatniejsze. Zabieg ten jest dedykowany dla mężczyzn, którzy narażeni są na przegrzanie swoich miejsc intymnych. To właśnie zbyt wysoka temperatura wpływa na zaburzenia erekcji, impotencji, a także wszelkich zaburzeń gospodarki hormonalnej mężczyzny. Również Panie mogą stosować tego typu hydroterapię, by zwiększyć swój popęd płciowy.

Odpowiednia dieta

Wszelkie męskie afrodyzjaki sprawdzą się doskonale jako naturalne sposoby na potencję. Owoce morza, witaminy, nieprzetworzona żywność mogą jedynie poprawić jakość życia seksualnego partnerów. Panowie, którzy chcą zachować męskość na dłużej powinni pamiętać o zróżnicowaniu w diecie, a także o uzupełnianiu odpowiednich pierwiastków organizmu.

Cynk u mężczyzn występuje w dużej ilości w prostacie, stres, obecna szybkość życia jak i brak odpowiedniej diety sprawiają, że życie seksualne może podupaść. Bogatym źródłem cynku są owoce morza.

Selen to pierwiastek uznany za bardzo silny antyoksydant, który występuje w płynie nasiennym. Warto pamiętać, że każdy wytrysk powoduje ubytek tego ważnego pierwiastka. By uzupełnić jego zapasy w diecie powinny znaleźć się produkty pełnoziarniste, jaja, czosnek.
Proteiny, muszą również znaleźć się w takiej diecie, ich doskonałym źródłem będą produkty białkowe jak twarożki, chude ryby jak i białe mięso. Te produkty zapewniają uzupełnienie zapasów agrininy, która stanowi aż 80% płynu nasiennego.

Dodatkowo wszelkie ryby, kwas Omega- 3 odpowiedzialny jest za pozbywanie się złego cholesterolu, co skutkuje skutecznym przepływem krwi w żyłach i dobremu ukrwieniu narządów płciowych.

Yoga i wyciszenie organizmu

Doskonałym sposobem na podniesienie swojego popędu seksualnego jest wyciszenie organizmu, a także ruch. Odpowiednia dawka sportu wykonywana regularnie może znacząco wpłynąć na męskie miejsca intymne i podniesienie libido. Jak wiadomo wysiłek fizyczny pomaga w wydzielaniu endorfin do mózgu- hormonów szczęścia. Dzięki nim mamy lepszy nastrój a także czujemy się bardziej odprężeni. Yoga jest idealnym połączeniem wyciszenia ducha z rozciąganiem ciała. Jest to alternatywny sposób dla Panów chcących poprawić swoje życie erotyczne.

2 komentarze

Kliknij, aby skomentować

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • ta jasne, bijcie sie i wylewajcie kubel zimnej wody aby poprawic potencje, chyba fetyszystom… ja stosuje suplement i moj “maly” jest zawsze gotowy do penetracji nawet wielokrotnie. polecam erekton fast. bralem kilka rodzajow na probe i wiekszosc na mnie nie dzialala albo dzialala zdawkowo. ten przypadl mi do gustu i jestem z niego w pelni zadowolony. jak ktos chce to niech sie ogranicza w jedzeniu i piciu, ja nie mam zamiaru.

  • Zgadzam się w 100%. Odpowiednia dieta to klucz do utrzymania długiej i zdrowej erekcji. Dużo ludzi niszczy się używkami, papierosami i piwem, a potem się dziwią, że mają problem z potencją. Polecam zacząć od prostych rzeczy, a poprawa w sprawach łóżkowych na pewno się pojawi.

Polub nas na Facebooku!