Układ nerwowy

Psycholog on-line – pomoc w kłopotach życiowych

Psycholog on-line - pomoc w kłopotach życiowych
Psycholog on-line - pomoc w kłopotach życiowych

Szybkie tempo życia, mnóstwo stresów, coraz większe wymagania ludzi wobec siebie i zdarzenia losowe powodują, że ciężar problemów jest przytłaczający i człowiek przeżywa frustrację, złość, załamanie nerwowe, popada w nałogi lub zmaga się z obniżonym nastrojem, a nawet depresją. Coraz więcej osób na pewnym etapie życia dochodzi do wniosku, że nie poradzi sobie z problemami i musi skorzystać z profesjonalnej pomocy psychologicznej. Do wyboru jest tradycyjna pomoc psychologiczna w gabinecie oraz psychoterapia on-line dostępna przez internet.

Usługi psychologiczne przez internet

Z profesjonalnej pomocy psychologicznej przez internet mogą skorzystać zarówno pacjenci indywidualni, którzy mają problemy z sobą lub w relacji z innymi ludźmi, a także pary, które nie radzą sobie w relacjach między sobą, przeżywają kłótnie i kryzysy. Terapia psychologiczna  – psycholog online – jest adresowana także do rodzin, w których pojawił się problem mający wpływ na całą rodzinę oraz dla par zmagających się z kłopotami natury seksualnej.

Na życiowym rozdrożu

Na pomoc psychologiczną on-line PsychoCare decydują się osoby, które znalazły się na życiowym rozdrożu. Ich problemy nawarstwiły się i spowodowały stany lękowe, obniżenie nastroju, nieustanne zmęczenie, nerwowość i wiele innych zmian osobowości. Problemy zawodowe, osobiste, fobie, nerwice, depresja, nałogi, zaburzenia odżywiania, zespół stresu pourazowego, nałogi, ból egzystencjalny, problemy w relacjach z innymi ludźmi, nerwowość, niskie poczucie własnej wartości, skłonność do nieuzasadnionego ryzyka, autodestrukcja – to tylko część  problemów, z którymi zgłaszają się ludzie na terapię psychologiczną on-line. Kolejną grupą pacjentów są osoby, które cierpią z powodu utraty kogoś bliskiego, niepłodności, choroby zagrażającej życiu swojej lub bliskiej osoby.

Psycholog on-line alternatywą dla stacjonarnych gabinetów

Terapia psychologiczna on-line to dobry pomysł na szybką lub regularną pomoc psychologiczną dla pacjentów, którzy z różnych powodów nie mogą skorzystać z wizyty w gabinecie psychologicznym. Próbna konsultacja jest darmowa i można na niej ustalić przebieg terapii. Konsultacje on-line dostępne są w godzinach uzgodnionych z terapeutą. Podczas rozmowy z psychologiem przez internet mijają pierwsze obawy i pacjenci przekonują się, że pomoc psychologiczna przez internet jest tak samo skuteczna, jak standardowa wizyta. Odbywa się w miejscu przebywania pacjenta, w komfortowych dla niego warunkach.

Pomoc psychologiczna on-line jest usługą wypełniającą niższe na rynku porad psychologicznych. Zapotrzebowanie na tego typu usługi wzrasta, ponieważ jest to wygodny i bezstresowy sposób otrzymania pomocy psychologicznej. Psycholog wysłuchuje pacjenta, rozpoznaje problem i prowadzi terapię. Ilość dobrych opinii o tych usługach świadczy o tym, że one skuteczne i naprawdę pomagają osobom potrzebującym wsparcia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://cplwowska.pl/

Powiązane posty
Układ nerwowy

Czym objawia się depresja w ciąży?

Ciąża to czas pełen emocji, oczekiwań i zmian w życiu kobiety. Niestety, nie zawsze jest on…
Czytaj więcej
Układ nerwowy

Jak przebiega konsultacja neurologiczna online i jak się do niej przygotować?

Neurolog to lekarz, który pomaga w wielu schorzeniach. Może być pomocny w zmniejszaniu…
Czytaj więcej
Układ nerwowy

Zaburzenia ze spektrum autyzmu – poznaj je lepiej!

O spektrum zaburzeń autystycznych zdecydowanie mówi się obecnie więcej niż jeszcze kilkanaście…
Czytaj więcej
Newsletter
Zapisz się na nasz newsletter!
Otrzymuj informacje o nowościach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.